KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545361
nr 1454 5361
Per-Hilding Perjons
(1911-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, Flicka vid brasa. Olja på duk, 72x58, yttermått inklusive ram: 90x77 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:44:22
11/3 21:01:23
Per-Hilding Perjons
Läs mer om Per-Hilding Perjons